Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

 УВАГА !

 З 1 січня 2021 року у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020р. №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», змінено реквізити бюджетних рахунків.

 (діють з 1 січня 2021 року)

Реквізити рахунків, відкритих на балансі Державної казначейської служби України,  для зарахування надходжень  до державного бюджету (Вінницька область)

Реквізити рахунків, відкритих на балансі Державної казначейської служби України,  для зарахування надходжень  до місцевих бюджетів (Вінницька область)

Рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Вінницькій області

Рахунки для платників- резидентів, які мають об"єкти оподаткування з місцезнаходженням на тимчасово окупованій території України


Увага! При сплаті податків в графі "Призначення платежу" обов"язково вказувати код ЄДРПОУ та назву платника (прізвище та ім"я по батькові), реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорту (ідентифікаційний код).


_______________________________________________________________________________________

 УВАГА!

Під час сплати податків, зборів та єдиного соціального внеску до бюджету в реквізиті «Призначення платежу» розрахункового документа обов'язково заповнюються  (наказ Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666):

1) податковий номер (завжди має 8 цифр) - для юридичних осіб;

2) податковий номер  (завжди має 10 цифр) - для фізичних осіб;

3) серія та номер паспорта громадянина України - для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний територіальний орган ДПС і мають відмітку у паспорті або запис про відмітку від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків в електронному безконтактному носії.

У разі невірного заповнення реквізиту "Призначення платежу", сплачені кошти обліковуються як "Нез'ясовані платежі"

Детальніше з прикладами заповнення можна ознайомитися тут