Територіальні органи ДПС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

У Вінницькому управлінні тривають семінари для платників податків

08.11.2019

Вінницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області з метою інформування платників податків про зміни податкового законодавства та практичне застосування норм Податкового кодексу України продовжує практику проведення щомісячних безкоштовних семінарів  для платників податків – юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Зокрема топ-темами, проведених семінарів у жовтні, стали останні новації податкового законодавства, прийняті у другому півріччі поточного року. Серед них зміни у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій та у спрощеній системі оподаткування, запровадження  єдиного рахунку зі сплати податків і зборів та єдиної податкової звітності з ПДФО та ЄСВ.  

У ході спілкування увага присутніх акцентувалась і на важливості своєчасної сплати податків, зборів та платежів, зважаючи на запровадження з 01 жовтня 2019 року нових реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів та небюджетних рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, відкритих відповідно до вимог міжнародного стандарту IBAN.

Актуальною для учасників семінарських навчань стала й інформація про новації у здійсненні  державного  контролю за додержанням законодавства про працю, про які інформував запрошений до участі в жовтневих семінарах  представник Управління Держпраці у Вінницькій області. Окрім іншого, він нагадав також про порядок оформлення найманих працівників та ведення обліку, про нюанси виплати заробітної плати  та відповідальність роботодавців.

Наприкінці учасники семінару отримали відповіді на актуальні питання, які виникають під час проведення ними господарської діяльності.

Нагадаємо, що  безкоштовні семінари для платників податків традиційно проводяться о 10-й годині кожного третього вівторка – для юридичних осіб та кожного останнього  понеділка місяця – для фізичних осіб – підприємців.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області за інформацією Вінницького управління