13.01.2022 року старшим державним інспектором Теплицької ДПІ надано роз’яснення щодо порядку застосування РРО/ПРРО. В ході розмови інспектор наголосив на тому, що з 1 січня 2022 року застосування РРО/ПРРО залишається не обов’язковим для ФОП – платників єдиного податку:
З 1 січня 2022 року при продажу товарів (крім підакцизних) на території села ФОП дозволено не використовувати РРО/ПРРО (за умови використання РК та КОРО) якщо:
Водночас скасовано можливість не використовувати РК та КОРО при наданні послуг хімчистки, страхування та наданні туристичних та екскурсійних послуг.
У всіх інших випадках для платників єдиного податку другої-четвертої групи застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року стає обов'язковим.
Теплицька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області