У Гайсинській ДПІ Головного управління ДПС у Вінницькій області підбила підсумки надання адміністративних послуг за 2023 рік.
Протягом 2023 року працівниками Гайсинської ДПІ надано - 6316 адміністративних послуг громадянам та представникам бізнесу, в тому числі – 522 в електронній формі. В порівнянні з 2022 роком наданих адміністративних послуг збільшилось на 1743 або 27 %.
Найбільшу питому вагу у наданні адміністративних послуг складає - видача карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Даною послугою скористалися 2749 платників, що становить 43 % від загальної кількості наданих послуг. Послугою щодо надання відомостей із Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків скористалося – 528 громадян.
Друге місці в питомій вазі щодо надання адмінпослуг є надання витягів з реєстру платників єдиного податку. Дану послугу було надано - 1427 платнику єдиного податку, що становить 23 % від наданих послуг.
Також надано адмінпослуги з :
- реєстрації платника єдиного податку - 678 платників;
- видано 108 довідок громадянам про подану декларацію про майновий стан і доходи;
- 11 довідок про підтвердження статусу податкового резидента України;
- 40 довідок про доходи фізичних осіб - підприємців;
- сформовано 13 витягів з реєстру платників податку на додану вартість.
Протягом 2023 року працівниками Гайсинської ДПІ зареєстровано - 231 реєстратор розрахункових операцій.
В електронному вигляді зареєстровано 251 книгу обліку розрахункових операцій та 271 розрахункову книжку.
Гайсинська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області.