Днями фахівці Козятинської ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області проінформували місцевих платників податків, про вимоги Податкового кодексу України щодо декларування громадянами минулорічних доходів у рамках кампанії “Декларування - 2024”.
Присутнім нагадали про обов’язок із подання річної податкової декларації про майновий стан та доходи та кому саме, про необхідність сплатити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору та про переваги подати декларацію заяв в електронному вигляді за допомогою електронного сервісу “Електронний кабінет платника”, “ Моя податкова” без необхідності відвідувати орган ДПС.
Козятинська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області