Погребищенська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що днями тут відбулась зустріч із платниками, де було надано роз’яснення про особливості застосування програмного РРО.
Посадовці нагадали, що функцію РРО зможе виконувати будь-який е-пристрій. Берете смартфон, планшет, ноутбук. Встановлюєте в ньому програму. Безоплатну - від ДПС або платну - від сторонніх фірм. Фіскальні функції у програмі реалізовані через фіскальний сервер органу контролю. Цей сервер:
1) реєструє програмні РРО та електронні розрахункові документи;
2) зберігає електронні чеки і Z-звіти;
3) містить дані щодо проведеної операції;
4) присвоює їй фіскальний номер;
5) надає доступ до інформації про розрахункові операції.
Програмний реєстратор розрахункових операцій - програмний, програмно-апаратний, та ін., що використовується на будь-якому пристрої, та в якому фіскальні функції реалізовані через фіскальний сервер контролюючого органу, і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (надання послуг), операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг), операцій з приймання готівки для подальшого переказу. Фіскальні функції програмного РРО - це його здатність забезпечувати одноразове занесення на фіскальний сервер ДПС, багаторазове зчитування і неможливість змінити підсумкову інформацію про його здатність забезпечувати одноразове занесення на фіскальний сервер ДПС, багаторазове зчитування і неможливість змінити підсумкову інформацію про розрахункові операції. ДПС веде реєстр програмних РРО в електронному вигляді. До реєстру вносять дані про сам програмний РРО, а також відомості про суб’єктів господарювання та їхні господарські одиниці, де застосовують програмні РРО, дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток.
Погребищенська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області