ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 10.02.2022 №58 затверджено нову форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств. При цьому, нормами Податкового кодексу України встановлено, що нові форми декларацій (розрахунків), використовуються для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення. Отже, Декларацію за оновленою формою платники подають, починаючи зі звітного періоду – І півріччя 2022 року.
На офіційному вебпорталі ДПС України у рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр форм електронних документів розміщені електронні форми Декларацій з додатками, які приймаються з 01.07.2022 за ідентифікаторами форм:
J0100122 – для юридичних осіб;
F0100722 – для фізичних осіб;
J0100922 – для інститутів спільного інвестування;
J0100522 – для виробників сільськогосподарської продукції за рік (річний податковий (звітний) період починається з 01 липня минулого звітного року і закінчується 30 червня поточного звітного року).