ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що платники, у строк до 30.09.2022 (включно), мали подати до контролюючого органу інформацію щодо неможливості виконання податкових обов’язків. Якщо у платника податків, у тому числі щодо своєї філії, представництва, відокремленого чи іншого структурного підрозділу, була відсутня можливість до вказаного терміну подати до контролюючого органу заяву та відповідні документи (копії документів), такий платник податків має це зробити одночасно з набуттям можливості виконання одного із податкових обов’язків (реєстрації податкової накладної, подання звітності, сплати невиконаного податкового зобов’язання тощо), але не пізніше 60 календарних днів з першого дня місяця, наступного за місяцем відновлення таких можливостей. Увага! Платники податків, які не подали у вказані строки заяви та відповідні документи, вважаються такими, що мають можливість своєчасно виконати податкові обов’язки у терміни, визначені Кодексом або іншим законодавством, контроль за виконанням якого покладено на контролюючі органи.