ГУ ДПС у Вінницькій області продовжує практику налагодження конструктивного діалогу з громадськістю та бізнес-спільнотою. Підтвердженням цьому стала чергова зустріч у форматі «круглого столу» для релокованих підприємств. В ході зустрічі розглядалися різнопланові питання, такі як стан реалізації на території області державної програми релокації підприємств: проблеми та шляхи їх вирішення та інші. Як повідомила присутня на зустрічі в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат, підтримка бізнесу, а особливо релокованого – це питання є в пріоритеті всіх владних структур. «Бізнес має почуватися комфортно та працювати чесно і прозоро, щоб забезпечити надходження до бюджетів усіх рівнів у повній мірі», - зазначила посадовець.