Керівництво ГУ ДПС у Вінницькій області постійно працює над пошуком дієвого діалогу із суб’єктами господарювання області. Адже за переконанням в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксани Домерат, воєнний стан не є підставою для нехтування господарниками законодавчих норм, та, тим більше, для його порушення. Як зробити так, щоб всі суб’єкти працювали в правовому полі, забезпечуючи рівність перед законами та функціонування конкурентноздатного середовища – це було головною темою зустрічі очільниці вінницьких податківців з Головою правління “Спілка підприємців “СТІНА” Олександром Печаліним. Бесіда носила конструктивний характер, тож було досягнуто домовленість про продовження такого формату зустрічей.