ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що в області продовжує свою роботу новий формат спілкування - Комунікаційна платформа! Відтак, бізнес-спільноти і громадськість отримали додатковий ресурс для комунікації з податковою службою. Зауважимо, що платформа забезпечує оперативний та якісний взаємозв’язок між суб’єктами господарювання та контролюючим органом. Звертаємо увагу, що для забезпечення ефективного зворотного зв'язку створено електронну скриньку комунікаційної податкової платформи - vin.ikc@tax.gov.ua. При цьому, для пришвидшення розгляду звернень, рекомендуємо вказувати назву суб’єкта господарювання, (код ЄДРПОУ), ПІБ (РНОКПП) адресу, контактний номер телефону, та суть питання.
УВАГА! Тимчасово, до закінчення воєнного стану, платники Донецької області обслуговуються ГУ ДПС у Вінницькій області.