ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу громадян, що з 1 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року. Нагадаємо, що фізичні особи зобов’язані самостійно обчислити суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, які підлягають сплаті до бюджету за результатами звітного податкового року шляхом подання до податкового органу податкової декларації, якщо в минулому році вони:
- отримували окремі види доходів від податкових агентів, що не підлягають оподаткуванню при виплаті, але не звільнені від оподаткування;
- отримували доходи від особи, яка не є податковим агентом;
- отримували іноземні доходи ;
- отримували доходи від підприємницької діяльності;
- отримували доходи від проведення незалежної професійної діяльності;
- іноземці, які набули статус резидента України.