У важкий для нашої країни час, платники Вінниччини підставляють своє плече, нарощуючи перерахування податкових платежів до державного бюджету. Так упродовж січня-травня 2023 року надходження до держказни перевищили минулорічні на 976,1 млн грн або на 29 відсотків.
Найкращий приріст є зі сплати податку на прибуток підприємств – 267,7 млн грн, податку на доходи фізичних осіб – 291,1 млн грн, податку на додану вартість – 323,2 млн грн, військового збору – 62,1 млн грн.
Загалом за звітний період поточного року платники Вінниччини перерахували до державного бюджету України 4 млрд 340,6 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів і зупинятися на досягнутому – не збираються