Управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що з початку 2023 року фахівцями підрозділу проведено 613 камеральних перевірок платників акцизного податку, в тому числі:
- по платниках, що знаходяться на податковому обліку в ГУ ДПС у Вінницькій області проведено 411 камеральних перевірок та застосовано штрафних санкцій на суму 693,9 тис. грн. Прийнято податкових повідомлень - рішень в кількості 374 шт. на суму 670,8 тис. грн. Сплачено штрафних санкцій на суму 278,8 тис. грн;
- по платниках, що знаходяться на податковому обліку в ГУ ДПС у Донецькій області проведено 202 камеральних перевірки та застосовано штрафних санкцій на суму 525,9 тис. грн. Прийнято податкових повідомлень - рішень в кількості 196 шт. на суму 507,6 тис. грн. Сплачено штрафних санкцій на суму 86,4 тис. грн.