Загарбницька війна, яку розпочала країна-агресор на території України, забрала життя нашого колеги.
З глибоким сумом та скорботою в серці повідомляємо, що на Донеччині, в районі населеного пункту Бахмут у бою за нашу Батьківщину, загинув український військовослужбовець, головний державний інспектор Вінницького відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області Віталій Володимирович Кудрик, 1981 року народження. Віталій Кудрик майже 19 років пропрацював в податковій службі. Відважний воїн героїчно захищав рідну Україну, нашу свободу і кожного з нас. Розумний, енергійний, життєрадісний, небайдужий до долі своєї країни, мужній і сміливий... Таким залишиться Віталій у пам'яті кожного, хто його знав особисто.
Колектив Головного управління ДПС у Вінницькій області висловлює співчуття рідним, близьким, колегам і побратимам загиблого.
У цю гірку мить розділяємо горе рідних героя, схиляємо голови у глибокій скорботі.
Слава українському воїну! Світла та вічна пам’ять…