Як інформує управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Вінницькій області, у службі на постійній основі проводяться зустрічі з посадовими особами суб'єктів господарювання, у яких є заборгованість перед державним та місцевими бюджетами. Особлива увага, при цьому, приділяється економічно-активним платникам, які допустили виникнення податкового боргу, але мають потенційні резерви щодо його погашення.
Днями відбулась зустріч в.о.заступника начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Олени Дробенюк з новопризначеним директором Ялтушківської дослідно-селекційної станції інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України Романом Лазарем.
У ході спілкування було обговорено поточний фінансово-господарський стан платника, проаналізовано причини виникнення у значних обсягах податкового боргу та заборгованості з єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування. Керівник підприємства поділився планами позитивних змін та напрацюваннями щодо фінансового оздоровлення підприємства.
У підсумку зустрічі було розроблено дорожню карту погашення заборгованості і, як наслідок, надходження коштів до бюджету.