Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За півроку Вінниччина перерахувала до зведеного бюджету майже 9,0 мільярдів гривень податкових платежів

, опубліковано 05 липня 2021 о 11:18

За січень-червень 2021 року платники податків Вінниччини перерахували до зведеного бюджету майже 8 млрд 947,4 млн грн податків і зборів. Цей показник перевищив прогнозовану цифру на 179,5 млн грн. Про такі здобутки повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков під час робочої зустрічі з заступником голови Вінницької ОДА Сергієм Здітовецьким.

Зокрема головний податківець регіону зауважив: «Проти аналогічного періоду минулого року платежі до зведеного бюджету зросли на більш ніж 1 млрд 39,8 млн грн. При цьому  до державної казни  надійшло близько 4,1 млрд грн із перевищенням проти січня-червня 2020 року на 400,4 млн грн, Місцеві бюджети за звітний період збагатились на майже 4,9 млрд грн із приростом проти минулорічного на 639,5 млн грн.».

Відтак у підсумку 6 місяців можна констатувати, що економіка області поступово відновлюється після обмежувальних заходів, пов’язаних з карантином, сплата податків – зростає і все це сприяє подальшому економічному розвитку нашої держави та розширює можливості реалізації інфраструктурних і соціальних проектів задля комфортніших умов життя і праці її громадян.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»