Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Контакти

Інформацію з питань адміністрування податків та зборів можна отримали за телефонами "гарячих ліній"
 
«Гаряча лінія» ГУ ДПС у Вінницькій області з питань реєстрації РРО/ПРРО:
(0432) 592354, (097) 9055285
 
Контактна інформація для платників, внесених у перелік ризикових: (0432) 59-23-35, (096) 047-96-88

При ГУ ДПС у Вінницькій області створено та функціонує комунікаційна податкова платформа. Звертаємо увагу, що електронна адреса комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Вінницькій області – vin.ikc@tax.gov.ua.
 

ГУ ДПС у Вінницькій області

Поштова адреса: 21028, м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 7.

Електронна пошта:

офіційна скринька -

 

для подання громадянами письмових звернень в електронному вигляді -

 

комунікаційна податкова платформа -

 

для забезпечення оперативної комунікації ГУ ДПС у Вінницькій області з медіа-

Телефони: 

- приймальня начальника ГУ ДПС у Вінницькій області - (0432) 59-23-01; 
- факс - 66-02-61

Години роботи:

З понеділка по п’ятницю: з 08:30 до 17:00

Обід: з 12:30 до 13:00

Інформаційно-довідковий департамент: Інформаційно-довідковий департамент ДПС

0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів – за тарифами операторів мобільного звязку).

Для отримання інформаційно-довірчих послуг у період воєнного стану телефонуйте з 8:00 до 19:00, у п’ятницю з 8:00 до 18:00 (крім суботи та неділі).

Залишити повідомлення на сервіс «Пульс» про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», а також надати інформацію відповідно до Закону України «Про очищення влади» громадяни можуть обравши кнопку 5

та натиснути:

Кнопка 1 – залишити інформацію на сервіс «Пульс»;

Кнопка 2 – залишити повідомлення громадянами про можливі факти вчинення працівниками органів ДПС корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»;

Кнопка 3 – залишити інформацію про особу, стосовно якої проводиться перевірка, щодо поширення на неї заборон відповідно до ЗУ «Про очищення влади».

Громадяни можуть викласти усне звернення відповідно до Закону України «Про звернення громадян» натиснувши на кнопку 6.

Для залишення інформації працівниками ДПС, які бажають повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою ДПС необхідно натиснути на кнопку 7.

Громадяни, які перебувають за межами України, мають можливість зателефонувати до Контакт-центру зі стаціонарного або мобільного телефону за номером: +380 44 454 16 13.

Електронна пошта: idd@tax.gov.ua

(для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання кваліфікованого електронного підпису).

Контакт-центр Податкової у месенджерах:

 Viber,

  QR-код:

 

 

Telegram

 QR-код:

  І через Загальнодоступний інформаційно- довідковий ресурс.

Сервіс «Пульс» ДПС (для надання інформації про неправомірні дії чи бездіяльність (можливі корупційні ризики) посадових осіб ДПС та її територіальних органів)

Контакти для надання інформації щодо достовірності відомостей та застосування заборон, визначених Законом України «Про очищення влади» про осіб, стосовно яких проводиться перевірка

Письмово запит на отримання публічної інформації подається:

на поштову адресу: вул. Хмельницьке шосе, 7 м. Вінниця, 21028 (на конверті вказувати «Публічна інформація»); 

на електронну адресу

Запит на отримання публічної інформації може бути подано в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку:

факсом: (0432) 66-02-61;

в усній формі:

за телефоном: (0432) 59-23-86;

особисто працівникам сектору розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації управління організації роботи Головного управління ДПС у Вінницькій області за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7.

Місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями знаходиться в Приймальні громадян у приміщенні Головного управління ДПС у Вінницькій області за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7.

Приймальня громадян:

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва Головного управління ДПС у Вінницькій області та посадових осіб структурних підрозділів Головного управління ДПС у Вінницькій області здійснюється з понеділка по п’ятницю з 08 год. 30 хв. до 12 год. 30 хв. та з 13 год. 00 хв. до 16 год. 30 хв. за телефоном (0432) 59-23-86.

Запис на черговий прийом до керівництва Головного управління ДПС у Вінницькій області припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів посадових осіб структурних підрозділів Головного управління ДПС у Вінницькій області – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.