Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За нерухомість Вінниччини власники сплатили 92,7 млн грн

, опубліковано 22 липня 2021 о 11:23

Впродовж І півріччя 2021 року до місцевих бюджетів Вінниччини надійшло понад 92,7 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За словами начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Миколи Суржикова, зазначена сума перевищує прогнозовану майже на 22 млн грн. А проти надходжень аналогічного періоду минулого року зросла на більш ніж 36,3 млн грн.

Понад 71,5 відсоток із загальних надходжень податку на нерухомість або більше 66,3 млн грн сплатили юридичні особи. Решта – це внесок громадян.

Посадовець нагадує, що до 1 липня 2021 року повідомлення – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, були надіслані усім власникам «понаднормових» квадратних метрів житлової площі. Відтак упродовж 60 календарних днів, з дня отримання таких повідомлень,  платники зобов'язані перерахувати суму податку на зазначені у повідомленні реквізити.

Якщо ж ви є потенційним платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, але з якихось причин не отримали повідомлення-рішення, або ж у вас відбулись операції з нерухомістю, про які не знають у контролюючих органах, то запрошуємо вас для звірки до податкових підрозділів за місцем своєї податкової адреси (реєстрації),

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua 

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»