Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківці мають право перевірити реєстрацію правочинів

, опубліковано 18 жовтня 2022 о 15:09

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що триває кампанія одноразового добровільного декларування громадянами активів, які були придбані за рахунок доходів з яких не сплачено належні суми податків та зборів.  При цьому, з метою підтвердження застосування відповідної ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, під час камеральної перевірки відповідної одноразової (спеціальної) добровільної декларації має право:

перевірити реєстрацію правочинів та/або активів у державних реєстрах, у тому числі шляхом звернення до відповідних державних органів;

звернутися до декларанта із запитом щодо підтвердження наявності у декларанта зазначених у відповідній одноразовій (спеціальній) добровільній декларації майна, майнових і немайнових прав, у разі якщо за результатами перевірки, передбаченої абзацом другим п.п. 15.2 п. 15 підрозділу 94 розділу ХХ Кодексу, виявлена розбіжність між задекларованою інформацією та даними державних реєстрів.