Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про оподаткування - майбутнім підприємцям

, опубліковано 01 листопада 2021 о 13:54

Лекцію  від податківців на тему «Оподаткування підприємницької діяльності» в рамках загального курсу «Як організувати власну справу» прослухали майбутні підприємці, що зібралися у конференц-залі міського Центру зайнятості.

Під час заняття  розглядалися питання реєстрації суб’єкта господарювання, вибору системи оподаткування, порядку звітування та сплати податків, закриття підприємницької діяльності. Акцентувалася увага на  тонкощах і нюансах загальної та спрощеної систем оподаткування,  в тому числі, можливостях проведення діяльності в рамках різних груп єдиного податку та порядку сплати єдиного соціального внеску.

Крім того, особливу увагу приділили  порядку оформлення найманих працівників та оподаткуванню їх заробітної плати, питанням дотримання законодавства про працю.

Окремо розглядалося питання правильності проведення готівкових розрахунків на  різних системах оподаткування, застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО та можливостях  електронних сервісів ДПС, особливо Електронного кабінету платника.

Також, присутніх ознайомили з питаннями виконання громадянських обов’язків перед державою, зокрема,  порядком сплати майнових податків, проведенням кампанії декларування доходів громадян та початком кампанії одноразового добровільного декларування.     

Проведення  таких заходів має за мету – надання базових знань з оподаткування  майбутнім платникам податків, і як наслідок – початок  та проведення підприємницької діяльності  правильно і  без  помилок.