Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про новації податкового законодавства говорили в Ямпільській ДПІ

опубліковано 16 січня 2023 о 14:34

Начальник Ямпільської ДПІ Головного управління ДПС у Вінницькій області Ліна Калина на черговій зустрічі з платниками податків розповіла платникам про новації податкового законодавства, які набрали чинності з 1 січня 2023 року. Зокрема посадовець звернула увагу на розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2023 року, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб і назвала максимально допустимі суми єдиного податку, які необхідно буде платити суб’єктам господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (1 та 2 група платників єдиного податку). Зазначила, що ставки оподаткування для платників єдиного податку 3 групи не змінюються порівняно з 2022 роком.

Керівник інспекції наголосила присутнім, що кампанія декларування активів триватиме до 1 березня 2023 року та звернула увагу на об’єкти, які підлягають декларуванню, хто може бути декларантом, як розрахувати базу для нарахування збору, за якими ставками.

Також посадовець зазначила, що для реалізації права на спеціальне добровільне декларування громадянину необхідно подати одноразову декларацію до Державної податкової служби через Електронний кабінет та сплатити одноразовий збір.

На завершення заходу керівник інспекції відповіла на запитання платників стосовно подання звітності, сплати податкових зобов’язань та застосування РРО та програмних РРО суб’єктами господарювання.