Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Співпраця щодо широкого інформування бізнесу

опубліковано 01 вересня 2023 о 12:05

В рамках інформаційної кампанії щодо новацій податкового законодавства начальник управління податкових сервісів ГУ ДПС у Вінницькій області Світлана Мартинюк зустрілася з директором департаменту  адміністративних послуг  Вінницької міської ради  Іриною Копчук.  
В ході зустрічі обговорювали  питання щодо реалізації норм Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану». Акцентувалась увага на нормах податкового законодавства про обов’язкове застосування платниками РРО/ПРРО при здійсненні готівкових розрахунків, поновлення обов’язку сплати єдиного податку та особливостях відновлення  відповідальності за порушення  вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

В результаті було досягнуто домовленості про посилення роботи щодо інформування новостворених суб’єктів господарювання  щодо чіткого дотримання вимог податкового законодавства, в тому числі, при здійсненні готівкових розрахунків та популяризації прозорого та чесного ведення бізнесу, дотримання цивілізованих європейських стандартів у сплаті податків. А також про розміщення інформаційних матеріалів щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану, зокрема в частині реєстрації РРО/ПРРО та поновлення відповідальності за порушення вимог діючого законодавства в сфері готівкового обігу в Центрі надання адміністративних послуг.