Впродовж місяця фахівцями Центру обслуговування платників Тульчинської ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області надано платникам 689 адміністративних послуг, з них 59 в електронній формі.
Найчастіше громадяни звертались за отриманням адміністративних послуг з видачі: картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податку та відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору, яких надано – 346 та 217 відповідно.
Також було надано 68 витягів з реєстру платників єдиного податку, 2 витяги з реєстру платників податку на додану вартість та 4 довідки-підтвердження статусу податкового резидента України. Крім цього зареєстровано:
- реєстраторів розрахункових операцій - 2;
- книг обліку розрахункових операцій – 29;
- розрахункових книжок -21.
Щоденно опрацьовуються відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо реєстрації та обліку платників. Таких відомостей протягом січня було опрацьовано – 83, та погоджено довідок-розрахунків про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску -3.
Також у ЦОП надаються інші послуги, зокрема консультації щодо реєстрації підприємницької діяльності, застосування РРО/ПРРО, декларування доходів, застосування права на податкову знижку, роз’яснення щодо МПЗ та функціонування електронних сервісів ДПС та мобільного за стосунку «Моя податкова» тощо.
Тульчинська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області