Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про отримання довідки про статус податкового резидента інформує Хмільницька ДПІ

опубліковано 12 лютого 2024 о 16:17

Начальником Хмільницької ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області Леонідом Радецьким було надано роз’яснення платнику щодо отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування.
Для отримання довідки платник податків (юридична особа, фізична особа – підприємець, фізична особа) може подати заяву відповідної форми на отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України до контролюючого органу за основним місцем обліку, а у разі подання заяви на отримання довідки платниками податків – фізичними особами, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання – до будь-якого контролюючого органу. Заяву за вибором платника податку може бути подано в електронній формі через меню ,,Листування з ДПС” приватної частини Електронного кабінету.

Довідка або обґрунтована відмова у її видачі видається за підписом керівника контролюючого органу протягом десяти календарних днів з дати отримання заяви. Довідка надається за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у заяві. Довідку в електронній формі платник отримує у приватній частині Електронного кабінету.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua , а також через вебпортал ДПС.  

Довідка видається за звітний (податковий) період – рік,  який зазначається у заяві та підтверджує, що платник податків є резидентом України протягом року, зазначеного у довідці. 

Хмільницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області