Як інформують у Тульчинській ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області на 01.07.2024 року задля отримання податкової знижки жителями населених пунктів Тульчинської та Шпиківської громад задекларовано понад 3 млн грн понесених витрат.
Протягом січня – червня 2024 року для отримання податкової знижки до Тульчинської ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області було подано 140 декларацій про майновий стан і доходи за 2023 рік. З загальної суми відшкодування 594 тис грн уже повернуто громадянам 560 тис грн.
У службі нагадують, що скористатись правом на отримання податкової знижки за витратами, понесеними у 2023 році, мешканці громад можуть до кінця поточного року, тобто до 31.12.2024. На наступний рік це право не переноситься.
Тульчинська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області