Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Олексій Любченко: Ми оголосили боротьбу з нелегальним обігом на ринку підакцизних товарів

опубліковано 09 червня 2020 о 12:50

У червні ДПС проводитиме низку заходів, спрямованих на детінізацію ринку підакцизних товарів. Про це заявив Голова ДПС Олексій Любченко під час зустрічі з представниками компаній тютюнової галузі, яка відбулася в ДПС.

«Ми оголосили боротьбу з нелегальною продукцією на ринку підакцизних товарів. Проаналізували роботу галузі, окреслили проблемні моменти, виявили схеми і зараз починаємо їх руйнувати. Це будуть непопулярні заходи, але ми їх проведемо, звісно, враховуючи карантинні перестороги», – наголосив Олексій Любченко.

За його словами, боротьба з нелегальним ринком неможлива без участі сумлінних представників галузі. Адже через махінації та використання різноманітних схем збитків зазнають, перш за все, чесні платники податків через недобросовісну конкуренцію.

«Нам відомі схемні потоки, знаємо їх напрями, і така ситуація нас не влаштовує. Ми бачимо інституційні можливості це змінити. І в цьому нам потрібна підтримка бізнесу, який веде свою діяльність прозоро. Ми маємо спільно розібратися з тіньовим обігом на ринку і запропонувати рівні для всіх правила гри», – підкреслив очільник ДПС.

Олексій Любченко також зазначив, що для ефективної реалізації всіх заходів залучатиме і міжнародних експертів. Їх консультативна допомога та досвід дозволять всебічно проаналізувати ситуацію та визначити найоптимальніші шляхи вирішення проблемних питань.

У свою чергу представники тютюнової галузі висловили готовність до співпраці, оскільки зацікавлені в прозорості ринку. Вони готові зібратися за «круглим столом», поділитися своїми напрацюваннями і баченням ситуації та спільно навести лад на ринку обігу тютюнової продукції.

Пресслужба Державної податкової служби України