Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бажаючим працевлаштуватися на замітку

, опубліковано 07 квітня 2021 о 11:39

ГУ ДПС у Вінницькій області інформує платників податків, що Кабінет міністрів схвалив законопроєкт "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності". Даним документом передбачено визначення на законодавчому рівні самого поняття трудових відносин. Адже не секрет, що чимала кількість суб’єктів господарювання  здійснює  підміну трудових відносин фіктивним підприємництвом.

Прагнучи «оптимізувати» сплату податків, деякі керівники підприємств, при працевлаштуванні, ставлять вимогу щодо реєстрації підприємцем. Мотивацій чимало. Головні – дещо збільшений розмір заробітної плати та обіцянка повністю відповідати за усі ризики та покривати витрати, пов’язані з вашою підприємницькою діяльністю. При цьому працедавець замовчує що ви позбавляєтесь права на оплачувані відпустки та допомогу при втраті працездатності, гарантій при звільненні, переведенні, вивільненні працівників, тощо. А головне, що без будь-якого попередження вас можуть позбавити роботи. І в подальшому працедавець не перейматиметься питанням як вам вести облік та подавати звітність, куди і коли сплачувати податки.

Тож щоби усунути можливість підміни трудових відносин, і було запропоновано зазначені зміни.

Додаткова інформація: Протягом січня-лютого 2021 року в області було виявлено 520 найманих осіб, працю яких легалізовано. За результатами вжитих заходів сплачено до бюджетів майже 1,2 млн. грн. податків, зборів, внесків.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua 

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»