Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про оподаткування - майбутнім підприємцям

опубліковано 09 червня 2021 о 11:34

За сприяння Вінницького міського центру зайнятості, міські податківці на чолі з заступником ГУ ДПС у Вінницькій області Ігорем Бондарем провели онлайн практикум для майбутніх платників податків. “Проведення таких практикумів має за мету – надання базових знань з оподаткування  майбутнім платникам, що дасть їм змогу не допускати помилок на початку підприємницької діяльності”, - зазначив посадовець.

Під час заняття розглядалися питання реєстрації суб’єкта господарювання, вибору системи оподаткування, порядку звітування та сплати податків, закриття підприємницької діяльності. Акцентувалася увага на  тонкощах і нюансах загальної та спрощеної систем оподаткування, в тому числі, можливостях проведення діяльності в рамках  різних груп  єдиного податку та порядку сплати єдиного соціального внеску.

Крім того, особливу увагу приділили порядку оформлення найманих працівників та оподаткуванню їх заробітної плати, питанням дотримання законодавства про працю.

Не оминули увагою і питання правильності проведення готівкових розрахунків на  різних системах оподаткування, застосування  реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО та можливостях електронних сервісів ДПС, особливо Електронного кабінету платника.