Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У якому випадку декларант зобов'язаний документально підтвердити вартість об'єктів декларування?

, опубліковано 14 вересня 2021 о 14:19

Головне управління ДПС у Вінницькій області інформує, що декларант зобов’язаний до одноразової (спеціальної) добровільної декларації додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі:

місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України (п. 7.2 підрозділу 9 4  розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ));

декларування валютних цінностей, визначених підпунктом «а» пункту 4 підрозділу 9 4  розділу ХХ ПКУ (п. 7.1 підрозділу 9 4  розділу ХХ ПКУ);

декларування прав грошової вимоги (п. 7.1 підрозділу 9 4  розділу ХХ ПКУ).

Водночас, декларант може додати до одноразової (спеціальної) добровільної декларації відповідні документи або належним чином засвідчені їх копії, що підтверджують вартість об'єктів декларування, які знаходяться (зареєстровані) на території України (п. 7.2 підрозділу 9 4  розділу ХХ ПКУ). 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»