Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У податковій службі Вінниччини надали 126,0 тисяч адмінпослуг

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 10:20

Упродовж січня-вересня 2021 року Головним управлінням ДПС у Вінницькій області надано 126,0 тисяч адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Всього у січні-вересні 2021 року надано 54,8 тис. таких послуг.

Друге та третє місце за популярністю посіли послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Цих послуг всього у січні-вересні 2021 року надано 20,9 тис. та 10,6 тис. відповідно.

Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій  зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання.

Так, зокрема, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін її видачі, способи отримання результату тощо.

Додамо, що наразі адміністративні послуги Головного управління ДПС у Вінницькій області можна отримати у 24-х центрах обслуговування платників. А якість та своєчасність їхнього надання перебуває під особливим контролем, щоб надати можливість кожному платнику реалізувати право на отримання  інформації, гарантоване Законом України “Про адміністративні послуги”.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua 

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» 

ГУ ДПС у області