Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

УВАГА! В ГУ ДПС у Вінницькій області відкрито новий формат співпраці з бізнесом

, опубліковано 20 вересня 2022 о 09:03

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам, що податкова служба проводить активну роботу з налагодження діалогу з представниками громадськості та бізнес спільнотою. Для цього використовуються різні формати взаємодії – гарячі лінії, контакт-центр, відповіді на запити на отримання публічної інформації тощо. ДПС України активно використовує один із дієвих форматів співпраці податкової з бізнесом - комунікаційну податкову платформу. Відтак, щоб більш оперативно вирішувати всі нагальні питання, таку комунікаційну податкову платформу створено і на базі ГУ ДПС у Вінницькій області. Переконані, що такий новий формат спілкування сприятиме ефективній комунікації з профільними бізнес-асоціаціями та об’єднаннями, пришвидшить вирішення актуальних питань та прийняття відповідних управлінських рішень.

Тож запрошуємо бізнес-спільноту активно користуватися регіональною комунікаційною податковою платформою за наявності нагальних питань.

 Електронна адреса для звернень :  vin.ikc@tax.gov.ua

 Для пришвидшення розгляду питань рекомендуємо вказувати: назву суб’єкта господарювання (код ЄДРПОУ), адресу, контактний номер телефону, питання по суті.  

 УВАГА!  

Тимчасово, до закінчення воєнного стану, платники Запорізької області обслуговуються ГУ ДПС у Вінницькій області. Тож за наявності питань, які потребують оперативного вирішення, всі платники Запорізької області також можуть звертатися за вказаною електронною адресою vin.ikc@tax.gov.ua