ГУ ДПС у Вінницькій області постійно демонструє готовність до налагодження конструктивного діалогу з бізнесом та громадськістю. Підтвердженням цьому стала чергова зустріч в.о.начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксани Домерат з представниками підприємств області. В ході зустрічі піднімалися важливі для всіх в умовах сьогодення питання: формування цін на об’єкти, свого роду, критичної інфраструктури. Відтак напрацьовувалися умови, за яких ціни, наприклад на генератори, не тільки не зростали б, а й навпаки, зменшилися б. Зокрема, присутні запропонували певні ініціативи, щоб всі суб'єкти господарювання працювали в рівних умовах, забезпечуючи здорову конкуренцію в рамках правового поля. За переконанням очільниці вінницьких податківців саме така форма спілкування з бізнесом є найдієвішою. Адже діалог дає можливість почути проблеми бізнесу та визначити конкретні шляхи для їх подолання.