Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Після змін у оргструктурі – не забудьте звернутися до органу, який видав акцизну ліцензію, з відповідною заявою

, опубліковано 22 грудня 2022 о 11:00

Управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Вінницькій області, з метою упередження порушень законодавства суб'єктами господарювання, повідомляє наступне.

Відповідно до Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб'єкту господарювання (у тому числі іноземному суб'єкту господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) ліцензії (за винятком змін, пов'язаних з реорганізацією суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) та/або зміною типу акціонерного товариства), суб'єкт господарювання зобов'язаний у місячний термін з дня внесення таких змін звернутися до органу, який видав ліцензію, з відповідною заявою.

Отже, якщо у ліцензіата за місцем реєстрації змінилась назва району, йому необхідно звернутись до державного реєстратора для внесення відповідних змін до реєстраційних даних. Також, якщо змінилась назва району за місцем торівлі, суб'єкту господарювання необхідно використовуючи свій “електронний кабінет”, подати форму 20-ОПП із врахуванням змін та відповідно перереєструвати РРО (ПРРО).

Після цього, у місячний термін від дати внесення таких змін, ліцензіат зобов'язаний подати свою діючу ліцензію разом із заявою на переоформлення ліцензіїї до органу ліцензування, а саме до Головного управління ДПС у Вінницькій області та отримати ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін.

   Одночасно повідомляємо, що у випадку порушення термінів звернення до органу ліцензування щодо зміни відомостей, зазначених у виданій суб'єкту господарювання (у тому числі іноземному суб'єкту господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) ліцензії, така ліцензія буде анульована.