Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Перевірки, пов’язані із закриттям підприємницької діяльності, – тривають 

, опубліковано 25 травня 2023 о 14:05

Управлінням оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє, що протягом січня-квітня 2023 року фахівцями служби було проведено 199 позапланових документальних перевірок. Всі вони були пов’язані з припиненням підприємницької діяльності фізичних осіб –  підприємців.

Як зазначають у підрозділі, із загальної кількості цих перевірок, 190 були результативними. А саме, у підсумку проведених перевірок донараховано і узгоджено податкових платежів на 806,9 тис. грн, з яких 446,3 тис. грн вже надійшло до бюджету.

Окрім того, проведено аналіз та підготовлено висновки про зняття з обліку 3879 платників податків без проведення перевірки. Станом на 01.05.2023 р.  знято з обліку – 1340 платників.

Також фахівцями управління оподаткування фізичних осіб протягом січня-квітня поточного року до добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування залучено 95 фізичних осіб, якими додатково сплачено 1 млн 250,6 тис. грн єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.