Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Оксана Домерат: Навіть у важкі часи війни, внесок платників Вінниччини до зведеного бюджету перевищив 17,5 млрд грн

опубліковано 04 вересня 2023 о 14:31

“Навіть у важкі часи війни внесок платників Вінниччини до зведеного бюджету впродовж січня-серпня 2023 року перевищив 17,5 млрд грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів”, - зазначила під час урочистостей з нагоди Дня підприємця в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат.  

За її словами проти минулорічного податкові платежі зросли на 22 відсотка або майже на 3,2 млрд грн. 

Найвагомішими у формуванні платниками вінницького краю зведеного бюджету, як і в попередні періоди, залишаються податок на доходи фізичних осіб – понад 9,6 млрд грн, податок на додану вартість – майже 2,8 млрд грн, єдиний податок – більш ніж 1,2 млрд грн.

Якщо аналізувати надходження у розрізі бюджетів, то до державного бюджету впродовж восьми місяців 2023 року перераховано понад 7,0 млрд грн, що 1,2 млрд грн більше, ніж за аналогічний період 2022 року. 

Надходження поточного року до місцевих бюджетів Вінниччини наблизились до 10,5 млрд грн. Плюс до минулорічного –  більш ніж 1,9 млрд грн.

“Отож, - підсумовує Оксана Домерат, - ви не злякались викликів сьогодення, дбаєте про найманих працівників, волонтерите і кожною гривнею сплачених податків наближаєте нашу Перемогу, за що вам наша глибока шана і подяка. Так тримати! Єднаймося, разом ми сила!”