Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податкова служба Вінниччини активізує і розширює співпрацю з платниками через Комунікаційну податкову платформу 

опубліковано 13 вересня 2023 о 08:40

Головне управління ДПС у Вінницькій області нагадує про роботу Комунікаційної податкової платформи. Ця платформа допомагає якісно та оперативно комунікувати з бізнес-спільнотою та громадськістю регіону. 

Наразі, для ефективної роботи Комунікаційної податкової платформи на базі ГУ ДПС створена електронна скринька за адресою vin.ikc@tax.gov.ua.  

Отож представники бізнесу та громадськості Вінниччини мають змогу  звертатись до ГУ ДПС у області з нагальними питаннями стосовно податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС. Окрім того через платформу можна надавати пропозиції щодо необхідності проведення різноманітних заходів за актуальною тематикою.  

Зверніть увагу! При направленні звернення чи пропозиції на зазначену електронну скриньку, для зворотного зв’язку – надання відповідей або інформації про проведення запланованого заходу, варто зазначити контактну інформацію запитувача (номер телефону, e-mail тощо).  

Сподіваємось, що такий формат спілкування сприятиме не тільки ефективній комунікації з бізнесом та громадськістю, а й дозволить враховувати їхню думку та побажання щодо прийняття певних управлінських рішень.