Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Із заробленого вінничани сплатили понад 9,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб 

опубліковано 19 вересня 2023 о 08:26

Упродовж січня-серпня 2023 року з доходів фізичних осіб, працюючих на Вінниччині, податкові агенти утримали та перерахували до зведеного бюджету понад 9,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Про це інформує в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат. Посадовець наголошує, що  майже 79 відсотків з цієї суми або близько 7,6 млрд грн перераховано до місцевого бюджету. 

Якщо порівнювати із надходженнями за аналогічний період минулого року, то як зауважує очільник податкової служби Вінниччини, приріст податку на доходи фізичних осіб склав 21,8 відсотків. А в абсолютній величині додаткові надходження перевищили 1,7 млрд грн. З них у своє розпорядження місцеві громади отримали більш ніж 1,3 млрд  грн.

За словами Оксани Домерат контроль за легалізацію ринку праці залишається у пріоритетах діяльності очолюваної нею служби. Адже окрім того, що податок на доходи фізичних осіб є головним бюджетоформуючим платежем на місцях,  наслідки незадекларованої праці є негативними і для працівників, і для роботодавців, і для держави.