Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

ДПС інформує: Розділ «Онлайн-навчання» доповнено новою корисною інформацією

опубліковано 19 вересня 2023 о 08:47

Розділ «Онлайн-навчання» на вебпорталі ДПС, у якому платники можуть отримати корисну інформацію з податкової тематики, навички заповнення податкової звітності та розуміння оптимальних механізмів сплати податків доповнено новими матеріалами. 

У підрозділі «Перегляд рішень територіальних органів ДПС у встановленому законодавством порядку» розміщено презентаційні матеріали на тему: «Аналіз причин, що слугували підставами для задоволення/залишення без задоволення скарг платників податків (єдиного внеску)». 

https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/pereglyad-rishen-teritorialnih-organiv-dps/analiz-prichin--scho-sluguvali-pidstavami-dlya-zadovolennya/707703.html

Підрозділ «Податкові перевірки» доповнено матеріалами: 

Щодо пом’якшень у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. 

https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/podatkovi-perevirku/708325.html

Щодо особливостей проведення фактичних перевірок. 

https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/podatkovi-perevirku/708325.html

У підрозділі «Робота з погашення податкового боргу» розміщено презентаційні матеріали на тему: «Зміст податкової застави. Коли виникає право податкової застави?». 

https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/robota-z-pogashennya-podatkovogo-borgu/uzgodjennya-operatsiy-iz-zastavlenim-maynom/708663.html

Розділ «Онлайн-навчання» мобільний. Він доповнюватиметься новими підрозділами відповідно до потреб платників податків. Вся інформація викладена у відео, презентаційних та текстових матеріалах, які постійно оновлюються та доповнюються.