- Головна
- Прес-центр
- Новини
- Фахівці податкової служби Вінниччини взяли участь у Форумі "Функціонування громадських та волонтерських організацій в умовах воєнного стану та повоєнного розвитку України"
Фахівці податкової служби Вінниччини взяли участь у Форумі "Функціонування громадських та волонтерських організацій в умовах воєнного стану та повоєнного розвитку України"
опубліковано 19 квітня 2024 о 14:54
![](/data/material/000/653/775915/662264dc18dc6.jpg)
Фахівці податкової служби Вінниччини взяли участь у Форумі "Функціонування громадських та волонтерських організацій в умовах воєнного стану та повоєнного розвитку України". Захід був ініційований Вінницьким державним педагогічним університетом ім. Михайла Коцюбинського.
Серед іншого, на заході йшлося про оподаткування волонтерів та волонтерської діяльності.