Об'єднані спільною метою
опубліковано 25 квітня 2024 о 08:25
![](/data/material/000/655/777252/662a4379ae7c8.jpg)
Податківці Вінниччини постійно демонструють готовність всіляко допомагати бізнесу, який прагне працювати в правовому полі. Тож, якщо маєте питання щодо правильності застосування законодавчих норм, радимо звертатися за консультаціями як до Центрів обслуговування платників податків (працюють при кожній територіальній ДПІ), так і за номерами телефонів «гарячих ліній». У всіх нас одна мета – забезпечити економічний розвиток держави та рівні умови для ведення бізнесу. Лише об'єднавши наші зусилля переможемо зовнішнього ворога та подолаємо внутрішні труднощі.
Єднаймося! Разом ми сила!