Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З початку року правом на податкову знижку вже скористалось майже 3,1 тисяча мешканців Вінниччини

опубліковано 08 травня 2025 о 08:38

Управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що упродовж січня-квітня 2025 року правом на податкову знижку скористалися понад 3,1 тисяча мешканців Вінниччини. Найбільше з них, а саме майже 2,2 тисячі, сплачували кошти на користь закладів освіти. Ще 841 особа - сплачувала страхові платежі. Іпотечним кредитом користувались 39 вінничан, оплачували будівництво (придбання) доступного житла - 23 особи. Сплату благодійних внесків задекларували 3 мешканці Вінниччини, а переобладнання транспортних засобів - 2 особи.

Загалом за наслідками проведених розрахунків претендентам на податкову знижку нараховано до повернення 16 млн 22,3 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.  

Нагадаємо, що кампанія “Декларування-2025” завершилась 30 квітня 2025 року. Утім громадяни, які мають намір скористатися своїм правом на податкову знижку за витратами, понесеними у 2024 році, можуть зробити це до кінця 2025 року.