Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про роботу Оратівського Центру обслуговування платників

опубліковано 29 липня 2022 о 12:16

Оратівська ДПІ повідомляє про роботу Центру обслуговування платників щодо надання платникам податків адміністративних послуг, а саме: роз’яснень  податкового законодавства  в частині складання податкової декларації  одноразового  (добровільного) декларування, податкової декларації про майновий стан і доходи, подання звітності платниками податків через Електронний кабінет платника податків, на повернення надмірно сплачених коштів,  інших запитів та звернень, проведення усного роз’яснення податкового законодавства ФОП спрощеної системи оподаткування (ІІІ група) щодо особливостей звітування після переходу на спеціальну ставку (2 відсотки) на період дії воєнного стану.

Так, з початку липня 2022 року ЦОПом Оратівської ДПІ надано усних консультацій з питань заповнення декларацій з одноразового (добровільного) декларування в кількості 3, надано інших усних консультацій (проведено звірки з платниками податків юридичних та фізичних осіб-підприємців в кількості 14), надано усних консультацій з питань заповнення та подання податкової звітності у кількості 12; 04,11,18 липня 2022 року проводилося засідання виконавчого комітету Оратівської ОТГ, де керівником ДПІ ознайомлено присутніх із поточною роботою ДПІ.

Проводиться робота із ознайомленням платників щодо новацій у податковому законодавстві шляхом поширення відповідної інформації через ЗМІ та шляхом роздачі інформаційних матеріалів (буклетів, брошур) платникам в т. ч. по напрямку РРО/ПРРО.

Оратівська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області