Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

 Гайсинська ДПІ: щодо реєстрації волонтером

опубліковано 19 травня 2023 о 16:07

З початком повномасштабної війни до Гайсинської ДПІ  збільшились звернення громадян щодо реєстрації волонтерами. Працівниками Гайсинської ДПІ надано роз’яснення, що відповідно до змін  внесених до  Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» спрощено процедуру включення фізичних осіб – благодійників до Реєстр волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії  Російської Федерації.

 Для включення до Реєстру волонтерів благодійник – фізична особа подає до податкового органу заяву за формою 1-РВ  у паперовій або електронній формі  заяву із зазначенням реквізитів рахунків, відкритих у банках на ім’я такого волонтера, що призначені для здійснення благодійної діяльності, та реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний податковий орган і мають відмітку у паспорті). Включення до Реєстру волонтерів здійснюється за заявницьким принципом протягом одного робочого дня.

 Способи подання заяви: особисто, поштою, через уповноважену особу, або через Електронний кабінет платника. 

 Подання заяви про включення до Реєстру волонтерів в електронній формі в Електронному кабінеті можливо у режимі: «Заява до Реєстру волонтерів» у ЕК «Для громадян» або у «Введення звітності» режиму «Додатково».

Гайсинська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області.