Про декларування доходів громадян інформували платників Липовецької ДПІ
опубліковано 26 січня 2024 о 08:30
![](/data/material/000/629/749781/65b37ed89c3ef.jpg)
Працівники Липовецької ДПІ розпочали інформування платників щодо подання Податкової декларації про майновий стан та доходи (Податкова знижка) у 2024 році.
Так, починаючи з 1 січня 2024року, фізичні особи мають право отримати податкову знижку за витратами, здійсненими у 2023 році. Для цього до 31 грудня 2024 року включно потрібно подати річну декларацію про майновий стан і доходи, форму якої з з 1 січня 2024 року змінено. При цьому подати декларацію можна засобами електронного зв′язку в ″ Електронному кабінеті платника податків″.
Інформаційні матеріали про проведення кампанії декларування громадянами доходів,отриманих у 2023 році розміщено на стендах в ЦОП та у Липовецькій ДПІ.
Липовецька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області