Немирівська ДПІ звітує
опубліковано 26 січня 2024 о 11:56
![](/data/material/000/629/750001/65b381aba06fe.jpg)
Працівниками Немирівської ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області в період з 18.01.2024 року по 25.01.2024 року було проінформовано в телефонному режимі 62 платників податків про необхідність застосування РРО/ПРРО/КОРО та ГО під час здійснення готівкових розрахунків.
Також провели консультації про застосування РРО/ПРРО/КОРО та ГО в приміщенні Немирівської ДПІ, кількість проконсультованих осіб (ФОПів 2 та 3 групи)-15 чоловік. Крім того, були роздані інформаційні матеріали у місцях розміщення торгових точок.