Головне управління ДПС
у Вінницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Микола Суржиков: Свої статки вже задекларували понад 4,3 тисячі вінничан

, опубліковано 15 березня 2021 о 11:16

«Упродовж двох місяців 2021 року про отримані у 2020 році доходи прозвітували 4345 мешканців Вінниччини. Загалом вони задекларували майже 310 мільйонів гривень», повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Із загальної кількості декларантів, правом на податкову знижку скористалось 1381 вінничан, переважна більшість яких, а саме 968 осіб, сплачували кошти на користь закладів освіти. За результатами до повернення нараховано понад 4,3 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб.  

Разом із тим, кількість громадян, які зобов’язані були подати декларацію, і упродовж січня-лютого поточного року задекларували минулорічні статки, становить 2694 особи. Наразі серед цієї категорії декларантів 651 громадянин прозвітували про інші доходи (переважно доходи від продажу сільськогосподарської продукції), 372 – про доходи у вигляді спадщини, 195 –про доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, 73 – про доходи від здавання в найм нерухомого майна, 12 – про інвестиційний прибуток.

За словами посадовця, серед декларантів Вінниччини вже є 23 мільйонери проти 17, зареєстрованих на аналогічну дату минулого року.

Микола Суржиков зауважив: «У підсумку деклараційного процесу січня-лютого 2021 року ті, хто мав подати декларацію у обов’язковому порядку, сплатять до бюджету понад 5,1 мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб та близько 991,0 тисячу гривень військового збору. А от до повернення вінничанам нарахували понад 4,3 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб».

Підсумовуючи проміжні результати цьогорічної деклараційної кампанії, очільник податкової служби Вінниччини звернувся через ЗМІ до земляків з нагадуванням не баритися та подати декларацію про доходи вчасно, не пізніше 30 квітня 2021 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua 

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»