Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Деклараційна кампанія - 2024

опубліковано 26 січня 2024 о 08:26

Управління податкових сервісів ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє для подання декларації про доходи, отримані у 2023 році, платник має звернутися до податкової служби за місцем своєї податкової адреси (особисто або через уповноважену особу). При цьому податковою адресою платника податків - фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник податків - фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.

Графік роботи державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Вінницькій області, за якими здійснюється приймання декларацій:

 з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 17:00,  обідня перерва з 12:30 до 13:00.

Адреси державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Вінницькій області, за якими здійснюється приймання декларацій, знаходяться за посиланням .

Також нагадуємо, що декларант може обрати ще такі способи подання податкової декларації: 

- поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення - не пізніше ніж за п'ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». 

В електронній формі податкову декларацію можна подати на сайті Державної податкової служби України в особистому електронному кабінеті платника податків.

Для зручності платників податків ДПС в особистому електронному кабінеті розміщено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», що надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації на підставі даних Державного реєстру фізичних осіб – платників податку та відомостей про обʼєкти нерухомого чи рухомого майна.

Електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи»  дозволяє сформувати податкову декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку. 

Звертаємо увагу, що на час повітряної тривоги надання сервісних послуг центрами обслуговування платників ДПІ Головного управління ДПС у Вінницькій області призупиняється.